8 Haziran 2017 Perşembe

Modamelegi.com Geri Dönüyor !

Gözden uzak olan gönülden de uzak olur dedikleri bu olsa gerek... Tam 6 yıldır küçük bir bebek gibi emek emek baktım, büyüttüm modamelegi.com ' u. İlk yazmaya başladığım günleri hatırlıyorum da insanlar ne yapıyor bu deli der diye yazdığım postları Facebook sayfama filan atmaya utanırdım.
O zamanlar şimdiki gibi değildi de...Blogger diyebileceğiniz sayılı kişiydik. Şu günlerde blogger olmak sadece fotoğraf çekilip instagram da paylaşmak olarak algılanıyor ne yazık ki.Sayfamda okuduğunuz 3 paragraflık bir içerik için bile en az 2 saat zaman harcanıyor. Görsel araştırılması ya da çekimi, içerik hazırlanması blaa blaa blaaaa... 

Bir süre sonra herkesin blogger kimliğine bürünmesi itiraf ediyorum beni bu işten çok soğuttu. En başta söylediğim gibi yazmadıkça daha da uzaklaştım her geçen gün. Yazmak zor geldi üşendim kısaca. Ama... 
Her zaman aklımın ve kalbimin bir köşesinde modamelegi.com vardı. Dönem dönem ayrılıklar yaşasak da ve ilk yıllarda gösterdiğim ilgiyi ona her ne kadar gösteremesemde birbirimizden hiç vazgeçmedik. 

Biraz önce sayfamın trafiğini inceledim de ben sizleri bırakmış olsam da siz yine de beni hiç bırakmamışsınız. Sizlerden gelen mailleri ve 4 aydır hiç bir içerik hazırlamıyor olmama rağmen markalardan gelen reklam tekliflerini görünce doğru bir şeyler yaptığımı ve doğru bir yerde olduğumu bir kere daha hatırlattınız bana.
 O zaman bu kadar ayrılık yeter !

Yeni postlar için takipte kalın. Hepinizi çok seviyorum :)              instagram: @modamelegi

Hiç yorum yok: