2 Kasım 2016 Çarşamba

TREND: KADİFE

Son yıllarda hızla büyüyen kadife akımı bu sezon modaya damgasını vurdu diyebiliriz. Etek, pantolon, elbise, bluz, çanta... Kısaca moda bu sezon kadife ile kaplandı.
Kadife, şık ve iddialı olduğu kadar kombinlemesi riskli bir kumaştır (!) Evet bugüne kadar hepimiz durumu böyle kabullendik. Bu kış tabuları yıkma zamanı kızlar ! Özgürlük vaktiiii...


Moda son yıllarda klişelerden sıyrılıp özgürce kendi tarzını ortaya koymak. AaaaaAaa bu bununla giyilir mi ?, cıkk cıkkk tripleri artık sokak modasıyla son buldu. Blazer ceket, kumaş pantolonla sneakers ayakkabı kombinlediğimiz şu yıllarda kadifeyi de dilediğiniz parça ile buluşturabilirsiniz.

Farklı tarzlar yaratmak için sokak modasından biraz ilham alalım mı kızlar ? =)


Narin dokulu kadife kumaşı 3d detaylı trikolar ile birleştirerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz.


Kürk etoller hiç kuşkusuz kadife ile uyumu en iyi yakalayan parçalardan biri. Bordo kadife üzerine kahve tonlarında kürk etol oldukça şık duruyor.


Sezonun bir diğer modası da hepinizin bildiği gibi takımlar. Takımlarda tercih edilen kadife kumaş feminen ve maskülenliği bir arada barındırıyor.


Yüksek bel bir kadife pantolonu sade bir gömlek ile kombinleyerek şık ve kolay şıklığı yakalayabilirsiniz. Bordo <3


Jean pantolonları nasıl söylemeden geçebilirim ki... Tüm parçalarla mükemmel bir uyum yakalamayı başaran jeanlar tabii ki kadife parçalarla da iyi bir ahenk içerisinde.Hiç yorum yok: