15 Kasım 2016 Salı

EKOSE SAVAŞ AÇIYOR !

Sonbahar-Kış aylarında vitrinlerde yerini alan ekose, bu sezonun en popüler desenlerinden. Savaş ruhunu temsil ettiğini inandığımız bu güçlü desen şimdilerde de moda dünyasının trendlerine savaş açıyor.
Önceden klasik modellerde tercih edilen ekose artık modern ve spor parçalarla da buluşuyor. Peki ekose desenini nasıl kombinleyebiliriz? 

Deri ceketler ve jean pantolonlar ile kullanarak spor şık kombinler yaratabilirsiniz. Baştan aşağı simsiyah giyinerek kullanacağınız tek parça bir ekose ile hareketli bir görünüm yaratacaksınız. Belinize bağlayacağınız ekose bir gömlek bu aşamada en büyük yardımcınız olacaktır.Kış aylarında bu deseni doyasıya yaşamak isteyenler için önerim tabii ki ekose kabanlar. Yumuşak dokusu ve çizgilerin gücü tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi olacak.

Şık ve farklı bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu aşamada önerim baştan aşağı ekose! Takım tercih etmeniz diğer ekose severlerden farkınızı tek bir dokunuşla ortaya çıkaracak.


Kolay ve spor şıklık için önerim tabii ki tek parça. Ekose deseninde tercih edeceğiniz bir elbiseyi sneakers ayakkabılar ya da militer botlar ile kombinleyerek trend ve spor şık bir hava yaratabilirsiniz. Hiç yorum yok: