19 Eylül 2016 Pazartesi

SONBAHARIN VAZGEÇİLMEZİ: JEAN CEKETLER

Gündüzleri yazı anımsatan, havanın kararmasıyla kışa geri sayımda olduğumuzu hatırlatan sonbahar. Renklerini, kombinlerini çok severiz, tabii tedbiri elden bırakmadan. Hem tarzınızı bütünlemek hem de soğuktan korunmak için sonbahar' da en büyük kurtarıcımız hiç kuşkusuz jean ceketler...


Jean ceketler farklı detaylarla her daim hayatımızda. Geçtiğimiz sezon sokak modasında kısa jean ceketler karşımıza çıkarken şimdilerde durum biraz daha farklı. Yırtık ve boyfriend modeller bu sezon hiç kuşkusuz sokak modasında star parça ! 


Son 1 yılın en popüler trendlerinden biri de renkli patchler. Patch ve jean ceketlerin buluşması mutlaka görmeye hatta gardrobunuza katmaya değer =) Patchlerin yanı sıra el boyaması detaylarda sokak modasında sıkça karşımıza çıkıyor. Favorilerimi sizlerle paylaşıyorum. Boyama jean ceketler hiç kuşkusuz Chiara' nın da favorileri arasında.Ben patchlerden sıkılırım, bir kaç kez giyer sonra kenara atarım diyenlerdenseniz ( ki ben öyle düşünüyorum ) klasik aldığınız jean ceketlerinizi renkli pinlerle renklendirebilirsiniz.
Bershka, Stradivarius ve benzeri markalardan uygun fiyatlı renkli pinlere ulaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok: