9 Ağustos 2016 Salı

ÇEKİCİ DETAYLAR...

Bu yaza damgasını vuran ''off shoulder'' (omuzlar açık) trendi şimdilerde yerini ''tie-back'' yani arkası bağlı parçalara bırakıyor. 
İlk önce kimileri tarafından yadırganan açık omuzlar kısa sürede herkes tarafından kabul görmeyi başardı. Şuan hemen herkesin gardrobunda 'off shoulder' bir bluz olduğuna eminim :)Neyse biz gelelim yeni trendimize. Açık omuzlar artık yerini arkadan bağlamalı sırt detaylarına bırakıyor. Sırt detayı oldum olası bana en çekici detay gelmiştir. Spor ve şıklığı da bir arada barındırmayı başaran bu detay son zamanlarda sokak modası ve moda haftalarında da sıkça karşımıza çıkıyor.Henüz Türkiye' de yeterince popülerliği yakalayamayan bu detay şuan Yurtdışında trend takipçilerinin gözdesi. Malum biz bir tık geriden takip ederiz herşeyi... 
Önümüzdeki İlkbahar-yaz aylarının hiç kuşkusuz en sevilen parçası bu sırt detaylı bluzlar olacak. İlerleyen vakitte tüm mağaza ve butiklerde bu detayı görmekten bıkkınlık içerisinde olacağınız için ilklerden olup tadını çıkarmakta yarar var :)

Sevgiyle kalın...
Hiç yorum yok: