23 Aralık 2015 Çarşamba

Bu Yıl En Unutulmaz Hediye Sizin Olsun!Yılbaşı yaklaşıyor, partiler organize ediliyor, nereye gidileceği kararlaştırılıyor, her şey tamam derken aklınıza o kelime geliyor, “Hediye?”. Sıradan bir hediye almayı kimse istemez. Zaten hediye sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birine alındığı için bunun karşınızdakini oldukça sevindirmesini istersiniz. Aldığınız hediyeyi karşınızdaki her gördüğünde ve kullandığında aklına gelmek istersiniz. Bunun için hediye alacağınız kişinin ilgi alanı olan ve çok sevdiği bir ürün olmasını istersiniz. Bu ürün Türkiye’de olmasa bile…Yılbaşı alışverişi için öncelerde, yurtdışına çıkıldığı zaman özellikle de Amerika’ya gidildiği zaman daha o zamandan alınırdı yılbaşı hediyeleri. Ancak şimdi önceden alışveriş yapmanıza gerek yok. Artık Amerika’dan sipariş edebileceğiniz, güvenilir ve kaliteli bir site var. 
Yılbaşı alışverişi konusunda kimse belirli sınırlar içerisinde kısıtlı kalmak istemez. Yada hediye alacağı kişinin ilgi duyacağı bir şey hatta görünce çığlık atacağı bir ürün almak ister. Bunun içinde sadece Türkiye’deki sitelerle sınırları kalmak istemez. Maalesef ki Türkiye’de bu konuda biraz geriden gelse de artık online alışveriş sayesinde bu arayı da kapatmış bulunuyoruz. 

Biraz önce yukarıda bahsettiğim site;  Amerikapostam.com . Siteye üye olduktan sonra artık Amerika’da bulunan, aklınıza gelebilecek her türlü site üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabiliyorsunuz. Yılbaşında alışveriş için Amerika’ya gitmenize gerek kalmıyor, site Amerika’daki alışveriş sitelerinin kapılarını size sonuna kadar açıyor zaten. Üyelik sonrasında size verilen ve Amerika’da bulunan bir adres ile alışveriş sitelerinden yaptığınız alışveriş artık hem güvenilir hem de kargo parası açısından çok daha hesaplı. 
Hatta İngilizce konusunda dertliyseniz, site sizin için alışveriş yapıyor ve sizi bu dertten de kurtarıyor. Bu güzel avantajın yanında, farklı sitelerden yaptığınız alışverişleri aynı kargo ile gönderme seçeneği bile var. Sitenin size sunduğu fiyat içerisinde; 30 güne kadar ücretsiz depolama, günün 15 saati destek hizmeti, paket birleştirme ve yeniden paketleme, online kargo takibi, 100 dolara kadar ücretsiz sigortalama gibi şahane hizmetler var. 

Yılbaşı alışverişi için Amerika’yı parmak uçlarınıza getiren bu site ile artık hediye alma derdiniz de ortadan kalktığına göre, kaliteli ve güvenli bir alışveriş yapmanın zamanı geldi J


Hiç yorum yok: