18 Nisan 2015 Cumartesi

TREND: RENKLİ SAÇLAR

Yaz ayları gelince önce ruhumuz sonrasında da kıyafetlerimiz canlanır. Hayatımızdaki koyu renkler yerini içimizi açan capcanlı renklere bırakır.  Fakat bu sezon renklenen sadece kıyafetlerimiz değil ! Sezonun en iddialı hem de bir o kadar eğlenceli  trendi renkli saçlar...  Bu kış hepimizi bir ombre çılgınlığı sardı gitti. Koyu saçların üzerine balyaj ile atılan sarı tonları senenin en öne çıkan saç rengiydi. Eğer siz de herkes ile bir örnek dolaşmaktan sıkıldaysanız  yaz aylarında bu eğlenceli trendi deneyin derim.Tek bir renk seçebileceğiniz gibi birkaç rengi de bir arada kullanabilirsiniz.  Öne çıkan renkler hiç kuşkusuz pembe ve mavi tonları.

Sizde saçınızı sadece yaz için boyatmak istiyor fakat cesaret edemiyor olabilirsiniz. İşte burada devreye renkli boncuk kaynaklar giriyor.  Böylece istediğiniz zaman takıp çıkarabilir, hem de bu trendin keyfini sürebilirsiniz


Oldukça marjinal bir hava yaratan renkli saçlar beyaz tenli kişilere hiç kuşkusuz daha çok yakışıyor. Şeftali tonlarındaki allık ve nude  bir ruj günlük kullanım için bu saçların en iyi dostu !1 yorum:

Ayşe Özer dedi ki...

Ben de renkli saçları çok seviyorum ama sanırım artık saçlarımı rengarenk yapmak için çok yaşlıyım :/