10 Nisan 2015 Cuma

Tek Adımda Seksi Şıklık: Tulum

En sevdiğim parçalardan biridir tulumlar. Küçük dokunuşlarla göz alıcı şıklığı yakalayabilirsiniz. Kombinlemek için gardrop ve ayna karşısında saatler geçirmenize gerek yoktur!   Doğru ayakkabı ve aksesuarlarla hayranlık uyandırıcı bir görünüme ulaşabilirsiniz.
Özellikle bahar ve yaz aylarında parlar bu parçanın yıldızı... Kışında giyilebileceği gibi kolay kolay tercih edilmez günlük kullanımda. Bu aylarda genelde özel davetlere ve gecelere konuk olur kendisi.Evet! Herkesin bildiği gibi çok kısa boyluların tercih etmemesi gereken bir parçadır aslında tulumlar. Boyum kısa diye tulum giymeyecek miyim diyenleri duyar gibiyim... Kısa boyluyum fakat  giymek istiyorum diyorsanız tulumunuzun paça boyunu uzun tutmalısınız. Böylelikle tercih edeceğiniz yüksek platformlu sandalet sizi ve bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterecek.


Bu sene trend paça boyunun bileğinizin üzerinde olması. İster alışveriş sırasında tercihinizi kısa paçalardan yapın, ister uzun paçaları kendiniz bir iki kat katlayın. Tercih size kalmış.

Celine, Balmain, Ralph Lauren gibi dünyaca ünlü birçok marka da koleksiyonlarında bu sezon göz alıcı tulum parçalara yer verdi.  Tek adımda seksi şıklık için bu sezon tulum diyoruz !Hiç yorum yok: