2 Nisan 2015 Perşembe

Süet Sezona Damgasını Vurdu !

Her zaman varlığından haberdar olduğumuz,  fakat çok sık kullanmadığımız ya da kullanmaya cesaret edemediğimiz süet  bu sezon bahar aylarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Süet diğer kumaşlara göre kullanımı ve kombinlemesi oldukça zor bir türdür. Daha hassas kullanım ve bakım gerektirir. Bu sezon tabularımızı yıkıp baştan ağaşı süetle buluşuyoruz.

Süet dendiği zaman hiç kuşkusuz akla en sık kullandığımız ayakkabı ve çantalar geliyor. Renk ise camel ya da siyah ! Biraz önce söylediğim gibi bu sezon tüm tabuları yıkıp bu muhteşem dokunun keyfini çıkarıyoruz. 
Ceket, etek, pantolon... Aklınıza ne geliyorsa süet hayal edebilirsiniz. Modaya damgasını vuran bu trend  püsküller ile buluşunca ayrı bir bohem havaya bürünüyor. Baştan aşağı süet parçaları püskül detaylarla buluşturarak birbirinden cool ve farklı kombinler yapabilirsiniz.
Bu sezon özgürsünüz! Bu dokuyu istediğiniz kadar çok parçada buluşturabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tarz ve renk uyumu tabii ki. 
Tarz deyince gözünüz korkmasın. Aslında düşünüldüğü kadar zor değildir süeti kombinlemek. Sadece gözümüz çok alışık değil. Hepsi bu...Çünkü ekose desenler ve jean parçalarla yakın dosttur kendisi. Günlük kombinlerinizde süedi bu parçalarla kullanarak spor şıklığı yakalayabilirsiniz.Risk almadan şık ve tarz olunmuyor maalesef. Haydi biraz cesaret. Gardrobunda sezon trendi farklı parçalara yer açma zamanı!

Hiç yorum yok: