27 Nisan 2015 Pazartesi

SEZONUN GÖZDESİ: SAÇ AKSESUARLARI

Küçük dokunuşlar bazen tarz ve şık olmanız için yeterlidir. Kıyafetiniz göz alıcı detaylara sahip olmasa da kullanacağınız aksesuarlarla kombininize farklı bir hareket katabilirsiniz.
Seçeceğiniz takılar kadar hiç kuşkusuz saç aksesuarları da büyük önem taşıyor. Peki bu sezonun trendleri neler ?Eskiden papatyalardan yapılan taçlar şimdilerde yerini kocaman çiçeklere bıraktı. Rengarenk çiçeklerle hazırlanan floral taçlar bu sezon çok moda. Uçuş uçuş elbiselerle kombinleyerek baharın ve star olmanın tadını çıkarabilirsiniz.En çok kullanacağınızı düşündüğüm trend ise şüphesiz saç bantları ! Farklı bağlama şekilleriyle saç bantları bu yaza damgasını vuracak ! Hatta sokak modasında çoktan yerini aldı bile...

 Kurtarıcı etkisi: Havuz ve sahilde hem saçım nasıl endişesi taşımaktan kurtulacak, hem de havalı bir görünüm yakalayacaksınız.At kuruğu her daim hayatımızda... Kimi zaman sıkı bir at kuyruğu kimi zaman aşağıdan salaş bir toplama...  Bu sezon kullanacağınız değişik materyallerle saçınıza farklı bir yorum katabilirsiniz.
Hiç yorum yok: