1 Nisan 2015 Çarşamba

ASİ TREND: MİLİTER

Her daim küçük detaylar ile mutlaka hayatımızda olan militer trendi bu sezon birçok parçada karşımıza çıkıyor. Kamuflaj desen, haki tonları, rozetler...  Kısaca modaya bu sezon askeri parçalar ilham verecek.Haki tonları bej ve krem tonları ile kullanmayı çok severim. Siz de parkanızı camel tonlarında bir kemer ile kombinleyerek sıradanlıktan kurtulabilir, farklı bir stil yaratabilirsiniz. 

Tarz olmak küçük detaylarda gizli.  Kendinize özgü takacağınız küçük bir aksesuar ya da kullanacağınız bir detay ile  tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.


Bu sezon birden çok militer parçayı kullanmak serbest ! Parkanız, çantanız, ayakkabınız... Kısaca tüm parçalarınızda bu trendi barındırabilirsiniz.  Bu maskülen çizgiyi feminenleştirmek tabii ki sizin hayal gücünüze kalmış.Militer trendi demek baştan aşağı yeşil giyinmek anlamına gelmiyor tabii ki... Ünlü blogger Mira Duma  askeri trende farklı bir yorum katan isimlerden. Lacivert tonlarındaki ceketi ve üzerine taktığı rozetleri ile oldukça şık görünüyor. Militer parçalar için hangi markalara göz atmalısınız ?

Marc Jacobs, Burberry, Gucci, Missoni,  Balmain bu trendi yakından mercek altına alan lüks markalar.  
H&M, ZARA, TOPSHOP  ve taksim ve galatadaki butiklerden de trend ve uygun fiyatlı parçalar bulabilirsiniz. 
Şık olmak pahalı giyinmek değil, doğru giyinmektir. Keyifli alışverişler :)


Hiç yorum yok: