4 Mart 2015 Çarşamba

2015 İLKBAHAR / YAZ TAKI TRENDLERİ

Aksesuarlar ilk bakıldığında çok küçük bir detay gibi görünse de oldukça güçlü parçalardır. Taktığınız bir kolye ya da küpe ile tüm havanızı değiştirebilirsiniz. Basic bir tshirt üzerine kullanacağınız gösterişli bir aksesuar ile tarz ve dikkat çekici bir görünüm elde edebilir, farklı bir hava yaratabilirsiniz.


2015 İlkbahar/ Yaz  takı trendlerini Modameleği sizler için araştırdı.  Aksesuar alışverişi yapmadan önce mutlaka göz atmalısınız.

DOĞAL TAŞLAR: Bu sezon en çok dikkat çeken detay hiç tartışmasız doğal taşlar ile tasarlanan aksesuarlar.  Farklı boylar ve modeller ile karşımıza çıkan kolyeler  sezona damgasını  vuracak gibi gözüküyor.ZİNCİR:  Son birkaç yıldır hayatımızda olan zincirli aksesuarların etkisi bir süre daha devam edecek gibi görünüyor. 2015 ilkbahar/ yaz defilelerinde en önde boy gösteren detaylar arasında.METAL BİLEKLİKLER: Hayatımızda her daim yeri olan büyük ve gösterişli bileklikler bu sezon yine çok moda.  Üstelik inci detaylarla güçlenerek kollarımızı süsleyecek.
KOL ÜSTÜ BİLEZİKLER: 2015 hayatımıza alışılmışın dışında da aksesuarlar sunuyor. Bu yaz dirsek üstü bilezikler çok sıkça karşımıza çıkacak aksesuarların başında geliyor. İddialı olmayı sevenlerin gözdesi olacak gibi… DAİRESEL ÇİZGİ: Geometrik hatlara sahip, gösterişli küpeler bu yaz havanıza hava katacak. Saçlarınızı sıkı bir at kuyruğu yaparak aksesuarlarınızı ön plana çıkarabilir, tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. 

1 yorum:

Örgü Modelleri dedi ki...

Eğer siz bunlar moda olacak diyorsanız dikkate almaktan başka çaremiz yok. Şimdiden temin etmeye başlayalım o zaman :)