25 Şubat 2015 Çarşamba

BACAK BOYUNUZA SİHİRLİ DOKUNUŞ

İmrenerek baktığınız o uzun bacaklar acaba gerçek mi ? Yoksa sadece doğru kombinin size sunmuş olduğu bir hileden mi ibaret ?


Siz de olduğunuzdan çok daha uzun ve gösterişli bacaklara sahip olabilirsiniz. Peki ya nasıl ?
 İşte burada imdadınıza yüksek belli pantolonlar yetişiyor. Üstelik sezonun en trend parçası olarak...

İlk bakışta hangi parçalar ile kombinleyeceğiniz konusunda kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Paniğe gerek yok ! Birbirinden farklı tarzlarda birçok parça  ile yüksek bel pantolonları kullanabilirsiniz.

Geçtiğimiz sezon yıldızı parlayan, 'crop top ' adıyla hayatımıza giren kısa üstler yüksek bel pantolonlar için biçilmiş kaftan diyebilirim.  Böylece bacak boyunuzu uzatırken, gövdenizi de olduğundan daha kısa göstermiş olmayacaksınız. 
Özel bir davet ya da gece için yüksek belli pantolonları şifon gömlekler ile kombinleyebilirsiniz. Yalnız gövdenizin kısa gözükmemesi için V yaka bir gömlek ya da bluz seçmeniz de yarar var. V yaka üst kısmınızı daima olduğundan daha uzun gösterir.


Yüksek bel pantolon modası sokak modasında da boy gösteriyor.  Alışık olduğumuz düşük bel boyfriend jeanler artık karşımıza belleri yükselmiş olarak çıkıyor.


Moda Meleği öneri: Yüksek bel pantolonları stiletto ile kombinleyerek bacak boyunuzu olduğundan çok daha uzun gösterebilirsiniz. Topuklu ayakkabının çekici etkisini de gözardı etmemek gerek !


                                                            Mine Beşoğul l Blogger 
                                mail: minebesogul@gmail.com    l      instagram: modamelegi


Hiç yorum yok: