13 Aralık 2014 Cumartesi

BU KIŞIN YILDIZI SİVRİ BURUN BOTLAR !

Yeni yılın yaklaşmasıyla mağazalarda indirimler yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Fakat bu indirimlere aldanmayıp dişimizi 15-20 gün kadar daha sıkmak lazım. Çünkü gerçek indirimler Ocak ayının ilk haftası başlayacak ! 
Heyecanla beklenen indirimlerin başında  ZARA geliyor. Inditex bünyesindeki tüm markalar Ocak ayının ilk haftası indirime girecek. Fakat bu indirime de kanmayıp yaklaşıp 15 gün sonrasını beklemenizi tavsiye ediyorum. Sizi gerçek anlamda mutlu edecek fiyatlar bu dönemde boy gösterecek :) Tek kalan, kaçırılmayacak şeyleri alın ama lütfen. Sonra senin lafına kandık, yok efendim bitmiş bla bla... diye vicdan azabı çektirmeyin bana :)


İndirim konusundan hemen esas post konuma geçiyorum. Sivri burun botlar !
Sivri burun botlar bu sezon çok moda. Modellerin az topuklu ya da topuksuz olması nedeniyle de spor şık bir havada. Bir çok markada rahatlıkla sivri burun bot modelleri bulabilirsiniz.

Bugün Akasya Acıbadem  Nine West' te güzel bir sivri burun bot gördüm.  Görüntülemek için tık tık ! Nine West Bot 
ZARA da yine birçok alternatif var...Peki ya nasıl kombinleyebiliriz ?
Taytlar, jeanler, triko elbiseler ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu botlar oldukça rahat ve kullanışlı. Hem de son derece tarz bir hava yaratıyor.Bilekteki pantolonlarla kullanabileceğiniz gibi bilek üstü modellerle de farklı kombinler yaratabilirsiniz. Bir ayakkabıyı tarz bir hale getirmek ya da olan tarzını yok etmemek seçeceğiniz parçalarda gizli !


Uzun lafın kısası sizi mutlu  edecek indirimler başladığı zaman sivri burun botları alışveriş listenize eklemeyi unutmayın ! :)

1 yorum:

Yelken dedi ki...

Kombinler harika, özellikle 3. süper :D