6 Kasım 2014 Perşembe

ÇEKİCİ ŞIKLIK: CROP TOP

İlkbahar/ yaz aylarında hayatımıza giren ve çok kısa sürede sokak modasının merkezine oturan ' crop top ' yani kısa üstler kış sezonunda da karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Soğuk havalarda bu trende ayak uydurmak ne kadar doğru orası size kalmış.Tarz olmak ve şık olmak için belinizi üşütmeye değer mi  acaba ? Ya da hem crop top giyip hem de belimizi, sırtımızı nasıl açıkta bırakmayız? Trendi olup soğuktan donmamak nasıl olur ? Kısa üstlerin içine gömlek ya da farklı bir bluz giymek  eğer doğru kombinlemeyi başarabilirseniz mantıklı ve doğru bir tercih olabilir. Yok ben giymem diyorsanız ...
En sevdiğim kombinlerden biri bu diyebilirim. Üzerinize giyeceğiniz uzun bir hırka ya da palto hem şıklığınıza şıklık katacak, hem de tarz bir görünüm elde edeceksiniz. En önemlisi de poponuz güzellik uğruna donmayacak  :)


Crop top üzerine tercih edeceğiniz sezon trendi bir ceket farklı bir kombin alternatifi olabilir. Yok ben üşümem, tarzımdan da ödün vermem diyenlerdenseniz buyrun o zaman :)Hiç yorum yok: