29 Eylül 2014 Pazartesi

Yaz&Kış Harem Pantolon

Harem pantolon yaz-kış tercih ettiğimiz kurtarıcı bir parçadır. Yaz aylarında basic bir tshirt ve parmak arası sandaletlerle şık ve salaş bir kombin yaratabilirsiniz. 
Nam-ı diyar şalvar pantolonların boyu bu sezon önceki yıllara göre biraz daha farklı. Önceden bilekte biten pantolonlar bu sezon birkaç parmak daha yukarıda. 

Şalvar pantolonlar kombinlemesi oldukça rahat parçalardır. Üzerinize seçeceğiniz basic bir tshirtle sokak modasına ayak uydururken şifon bir bluz ya da blazer ceket ile anında havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.Bu pantolonların tek bir sıkıntılı yanı vardır. O da ayakkabı seçimi. Her ayakkabıyı kolaylıkla kombinleyemezsiniz. Şık olmak uğruna varoş bir havaya bürünmeniz an meselesı !

Peki ya harem pantolon ile ne tarz ayakkabı giyilir ?

Bilekten birkaç parmak yukarıda olan modeller için loaferlar günlük kullanımda kurtarıcınız olacaktır. Kış aylarında ise en risksiz ve kurtarıcı hiç kuşkusuz bootie.


Bootie& harem pantolon kış aylarında iyi bir ikili olacaktır. Cesaretinizi toplayıp mutlaka deneyin.

Moda meleği öneri; Soğuk kış günlerinde kalın örgü kazakları şalvar pantolonlarla  kombinleyerek farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Aşağıdaki kombin iyi bir örnek !


Hiç yorum yok: