28 Eylül 2014 Pazar

SEZONUN EN TRENDİ RENGİ !

Son günlerde havaların hızla soğuması yazın bittiğini kabullenmemizi söylüyor adeta. Bu durumdan hiç hoşnut olmasam da acı gerçek bu. 
Kışlık kıyafetler de gardroplarımızın ön kısımlarında son sürat yerini almaya başladı. 


Peki bu kışın trend rengi ne ? Dolabımızdaki hangi parçalar bu sezon trend ? ya daaa kışlık alışverişimizde hangi parçalara yer vermeliyiz ?

Hepimizin bildiği gibi canlı renkler yaz aylarında enerjimize enerji katar,  hatta bir o kadar da içimizi açar. Havaların soğumasıyla neon sarılar, yeşiller son sürat tahtından olur ve yerini siyah, bordo tonlarına bırakır.

Gri renkte hiç tartışmasız kış aylarında en çok kullandığımız renklerden. Yalnız bu sezon durum biraz daha farklı. Gri bu kış tüm renklerin yıldızı !


Bu sezon grinin sıcak ve soğuk olarak birçok tonu ile mağazalarda karşılaşacaksınız. Tek rengin gücünü kullanabileceğiniz  gibi canlı renkler ile de kışın enerjik kombinler yaratabilirsiniz.


Bu rengin en büyük avantajı da birçok renk ile kombinleyebiliyor olmanız aslında. En büyük kurtarıcınız ise aksesuarlar... Renkli ya da doğal kristal taşlı aksesuarlarla  griyi birleştirebilir, yaratıcı kombinler yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok: