12 Ağustos 2014 Salı

TRENDYOL.COM' DAN SİZLER İÇİN SEÇTİM !

Yazın başlamasıyla tam gaz düğün sezonunu açmış bulunuyoruz. Art arda gelen arkadaş, akraba düğünleri hepimizi kıyafet krizlerine sokmaya başladı. Kimseyle pişti olmadan her düğün için farklı bir gece elbisesi almak ve en önemlisi de seçtiğimiz kıyafetlerle şık ve dikkat çekici olabilmek. Kısaca hepimizin amacı gecenin yıldızı olmak!
Şu aralar herkes gibi bende sürekli düğün modu takılıyorum. Ne giyicem krizleri içerisindeyken en büyük kurtarıcım Trendyol' un Milla Gece koleksiyonu oldu. Birbirinden şık ve tasarım ürünler inanılmaz uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.Abuk paralar ödemeden hiç kimsenin üzerinde görülmeyen, vitrinlerde gözünüze gözünüze sokulmayan çok özel parçalara Milla by Trendyol koleksiyonuyla sahip olabilirsiniz.
Geçtiğimiz hafta yakın bir arkadaşımın düğünü için aşık olarak bir abiye elbise siparişi verdim. Cuma günü sipariş verdiğim ürün salı günü elimdeydi. Haftasonu tatili olmasına rağmen 1 iş günü içerisinde ürünü kargoya verdiler. Anlayacağınız son anda sıkışıp giyecek bir şey bulamayanlar içinde bu koleksiyon oldukça kurtarıcı :)
Trendyol sizleri seçtiğiniz abiye elbiseniz için günlerce çanta arama derdinden de kurtarıyor. Birbirinden şık çanta modellerine  Trendyol aracılığı ile tek bir tıkla ulaşıyorsunuz. O zaman yaşasın internetten alışveriş !
Şimdi sizler için seçtiğim modellere göz atma zamanı ...

MODA MELEGİ' NİN SEÇTİĞİ 1 : TIK TIK !


MODA MELEGİ' NİN SEÇTİĞİ  2: TIK TIK !


MODA MELEGİ' NİN SEÇTİĞİ 3: TIK TIK !


MODA MELEGİ' NİN SEÇTİĞİ  4: TIK TIK !


MODA MELEGİ' NİN SEÇTİĞİ 5: TIK TIK !


MODA MELEGİ' NİN SEÇTİĞİ 6: TIK TIK!
1 yorum:

Anonim dedi ki...

Uzun kırmızı elbiseye bayıldım :)