30 Mayıs 2014 Cuma

TREND: SLOGAN !

Geçtiğimiz günlerde bir takipçimin attığı mesaj üzerine bu postu hazırlamaya karar verdim. Mesajında 'slogan' trendi üzerine bir post hazırlamamı rica ediyordu. Umarım kendisi bu postu ilk okuyan takipçilerimden olur ve bu post bu trend ile ilgili beklentilerini karşılar.

Elimden geldiğince sizlerin mailleri ve mesajları doğrultusunda beklentilerinizi karşılayacak konular seçmeye ve postlar hazırlamaya gayret ediyorum. Uzun uzun yazılarla sizi sıkmak yerine bol görsel kullanarak kombinlerden esinlenmenizi amaçlıyorum. Kimi zaman da yazılarımın kısa olmasından dolayı eleştiri aldığım oluyor. Amacım kimsenin içini baymadan, keyifle moda hakkında  bilgilendirmek. Bence blogların da genel amacı bu.

Biliyorum ki birçok takipçim iş yerlerinde sabah kahvaltısı sırasında ya da işten boğulduğu sırada kafa dağıtmak için buraya göz atıyor. Bu yüzden uzun yazmak yerine postumu görsellerle renklendirmeyi tercih ediyorum. Çoğunluk uzun posttan yana ise ben yazarım tabii ki , siz yeter ki isteyin... :)  Hadi o zaman şimdi buyrun post konumuza :)

Trend :SLOGAN

 
 

Sık rastladığımız yer sokak modası
En çok basic tshirtlerde karşımıza çıkıyor.
Geçen yaz hayatımıza girdiği halde bu yaz da egemenliğini devam ettiriyor.
Dünyaca ünlü birçok markada bu sezon slogan baskı karşımıza çıkıyor. Bunların başında Christopher Kane, Christian Dior, Jeremy Scott, Ashish geliyor.
Şimdi kombinlerden esinlenme zamanı !

Öncelikle 70 li yılların Jean şortlarıyla iyi bir ikili olduğunu söyleyebilirim.

Yaz aylarının vazgeçilmez parçası elbiselerde de slogan sıkça karşımıza çıkıyor. Spor ve dinamik bir tarz yaratmak isteyenler için doğru bir tercih !


 
 
Serin yaz akşamlarının kurtarıcı parçası sweatshirtlerde de slogan baskılara rastlıyoruz. Etek, şort ya da jeanlerle kombinleyebilirsiniz.
 
 
 
 
 
Son olarak tshirtlerdeki sloganlara yer veriyorum. En çok bu trend ile karşılaşacak ve bu kombinleri kullanacaksınız. Yaz aylarının daimi parçası basic tshirtler !
  
 
 
 


Hiç yorum yok: