29 Nisan 2014 Salı

TREND: BASKILI KALEM ETEK

Bir süredir bloga her gün post atamaz oldum. Bu yüzden bana kızan hatta mail atan takipçilerim de oldu. Ama çok geçerli sebeplerim vardı. Kendimi önce affettirip sonrasında günün post konusuna gelmek istedim. 
Heyecanla beklediğimiz bir misafirimiz geldi. Veeeee ben artık teyzeyim. Evet benim mini minnacık bir yeğenim oldu. Biraz heyecan, biraz şaşkınlık... Ama sonucunda kocaman bir mutluluk. Dünyalar tatlısı bıdık Kerem artık  aramızda. Bu yüzden sizleri biraz ihmal ettim. Ama bu aklımın sizlerle ve yeni projelerle olmadığı anlamına gelmiyor. Bazı takipçilerimin beklediği, bazılarının da şaşkınlıkla karşılayacağı keyifli bir proje yakında sizlerle olacak :) Şimdi gelelim günün postuna ve trendlere !

Kalem etekler, fiziğine güvenenlerin son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği bir parça. İlk algısı akılda özel günler ya da iş hayatı olsa da şimdilerde durum biraz daha farklı.
Artık kalem etekler  ' sokak modası ' olarak tabir edilen günlük kullanımda karşımıza çıkıyor. 
Etnik, geometrik, floral desenler sokak modasına enerji ve renk katıyor.  Basic tshirt, kot gömlek ve blazer ceketler bu trendi  spor şıklıkla buluşturuyor.


1 yorum:

Ayşegül dedi ki...

Bu yıl mesaj ya da marka yazılı tişörtler de moda olacak gibi görünüyor. Bu konuda bir yazı yazmayı düşünüyor musnuz?