18 Nisan 2014 Cuma

DROPFOLD İLE HAYATI KOLAYLAŞTIR !

Sizlere çok kısa bir süre önce tanıştığım ve bayların hayatına ciddi ölçüde kolaylaştıracak özel  tasarım bir üründen bahsedeceğim. Dropfold !


Dropfold' un temel amacı şehirde hızlı ve pratik yaşayan, seçimleriyle farkını yansıtan insanların cüzdan yükünü en şık şekilde hafifletmek. Hakiki deri ve el yapımı kaliteli işçiliği ile farkını sektörde ortaya koyuyor. Üstelik ürünün birçok renk seçeneği de mevcut. Henüz çok yeni bir geçmişi olan dropfold  moda sektörünün  "unique" ürünlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

Peki bu özel tasarımın diğer cüzdanlardan farkı ne ?

Drop' un 6 kart haznesi var. Sık kullandığınız kartları dışa bakan kısımlara yerleştiriyorunuz. Böylece Drop kapalıyken bile kartınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz. Kolaylık demişken, baş parmağınızın sığabileceği büyüklükte damla şeklindeki kesikler sayesinde, bir parmak hareketiyle kartınızı hazneden hemencecik çıkarabiliyorsunuz. Drop'u benzersiz kılan en önemli özelliklerinden biri patentli tasarımı. Z şeklinde forma sahip olduğu için Drop kolayca açılır, kapanır. Herhangi bir kilit mekanizması olmaması kullanımı daha da kolaylaştırıyor. Piyasadaki cüzdanların içerisinde en küçük ve yer kaplamayan tasarıma sahip.  Üstelik oldukça ince. Ön cebe sığabilecek boyutlarda olması güvenlik açısından da avantaj sağlıyor. 


Sevdiklerinize farklı bir hediye almak istiyorsanız şık kutusu ile özel bir hediye alternatifi !

 Ürünlere göz atmak için www.dropfold.com ' u mutlaka ziyaret edin. Yakında enmoda.com' dan  ve daha birçok satış kanalından temin edebilirsiniz.
Hiç yorum yok: