20 Ocak 2014 Pazartesi

2014 TRENDLERİ İLE GÖZ KAMAŞTIR !

Bugünkü sloganım ' Kadın, kadın için giyinir ! ' ... Her ne kadar erkekler tüm hazırlıkları kendileri için zannetselerde aslında durum düşünüldüğü gibi değil. Tabii ki erkeklerin bakışları bir ego tatmini sağlasa da  asıl hedef kadınlar. Hemcinslerin birbirini çekememesi doğanın acı (!) gerçeği :)

Evet şuan bu postu okuyan takipçilerim 1-0 önde. Çünkü 2014 modasını sizler için mercek altına aldım. Nihahaha yaşasın kötülük. Kağıt, kalemi hazırlayın. Alışveriş listesini yazmaya başlıyoruz.

Maskülen dokunuş: İçinde feminenlik barındıran maskülen parçalar oldum olası dikkatimi çekmiştir. Cici kız modunun dışına çıkıp dikkat çekici parçalarla tarzınızı konuşturma zamanı.
Yardımcı parçalar: Blazer ceketler, erkek aksesuarları( kravat ),  bol kesim pantolonlar
 
 
Transparan: Bazıları için çok iddialı olan transparan bazıları içinse çok olağandır. Kendine güvenen cesur trend takipçileri bu tam size göre !
 Çok büyük dekolteler vermeden küçük transparan detaylarla tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

 
Salkım saçak: Evet ! Püskül bu sezonun en hareketli ve eğlenceli trendlerinden biri. Kendinizi dans pistinde hissetmenin ise şimdi tam zamanı !
 
 
Asimetri: Simetri hastası olanların biraz canını sıkacak bir trend olsa da, oldukça tarz görünmenizi sağlayacak. Denemenizde yarar var !
 
 
 
Geri dönüş: 90' lı yıllara geri dönüyoruz. Yamalı jeanler, etek üzerine giyilen sweatler.  Zamanı geriye alamasakta giyim tarzımızla geçmişi yaşatabiliriz !
 

 

Metalik: Parlak göz kamaştıran bluzlar, etekler, ayakkabılar. Uzay çağını hissetmenin tam zamanı !
Sanatsal dokunuş: Bir sanatçının tuvalinden üzerinize sıçrayan izler, ya da hassas çalışılmış bir sanat eseri... 2014 modasında tasarımlar sanki bir ressamın parmaklarından çıkmış gibi !


Hiç yorum yok: