3 Aralık 2013 Salı

TATİL KABUSU& DOLANDIRILDIK : VİLLA HOTEL TAMARA & KAŞ

Bu postu yazmak için çok uzun zamandır bekliyordum. Ta ki bugün Villa Hotel Tamara Müdürü Ertan Bey' le konuşana kadar !
Bayram tatilinde eşimle  1 haftalık süreyi değerlendirmek için bir yerlere gitmeye karar verdik. Booking üzerinden başladık araştırma yapmaya. Karşımıza Villa Hotel Tamara çıktı. Fotoğraflarda oldukça temiz ve güzel gözüktüğü için 1 haftalık rezervasyon yaptırdık.2 günlük kaporayı da gönderdik. Çıktık yola... 
Uzun bir Kaş yolculuğu ardından dinlenme hayalleri kuruyorduk. Ki Tamara' yı görene kadar !
Eşim giriş işlemlerini yaparken ben bebekten dolayı direk odaya geçtim. Odaya girdiğimde yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam sizlere. Tek kelimeyle izbe, pis kısaca tam  bir şok. Odada rutubetten nefes alınmıyor bir kere. Beyaz çarşafların üzerinde topak topak saçlar, her yerde bir parmak toz... Fotoğraflarla alakası olmayan bu korkunç oda için eşimi beklemeye başladım. Biran önce gelsin diye. Geldiğinde aynı şoku o da yaşadı. EVET ! Villa Hotel Tamaranın fotoğraflarıyla alakası yoktu.
 FAKAT iyi niyetinden dolayı eşim çıkışta ödeme yapabiliyor olmasına rağmen ödemenin tamamını yapmıştı. O an hayatımın şokunu yaşadım. Ben 1 gece dinlenip hemen ardından yola çıkmayı hayal ediyordum ta ki eşim gelene kadar...
Eşim otel yetkilisi olan kişilerle görüşmeye gitti. Otelde 1 gece konaklayarak ayrılmak istediğimizi söyledi. Kaporanın yanmasına razıydık !
Bize herhangi bir problem olmayacağını söyleyerek kaparo dışı kalan bedeli ödeyebileceklerini söylediler. Bizde kabul ederek bir gece orada konakladık. Ama nasıl ? Bütün gece o pis oda da PİRELERLE savaşarak ! Allah' ım tatil hayalleri kurarken tam bir kabusun içine düştük. Ertesi gün otelden ayrılarak Kemer de tatilimizi tamamladık. Evet  o gün bugündür bize söz verilen paramızın iadesini bekliyoruz. 1000 tl için bizi 100 kere aramak zorunda bıraktılar. Bugün ödeyeceğiz yarın ödeyeceğiz nolur kusura bakmayın sürüncemesinin ardından bugün yeni geldiği iddia edilen müdür ERTAN BEY ödeme yapmayacaklarını söyledi !!! Şuan yaptığım araştırmalarda tek madur olanın biz olmadığını da öğrendim. Şu saatten sonra hakkımızı hukuki yollarla arayacağız. Herkesin bilgisi olsun, bizim yaşadıklarımızı yaşamasın.

2 yorum:

Unknown dedi ki...

rezillikkkkkk!!!

Unknown dedi ki...

Çok Yazık olmuş! buradan paylaştığınız bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Hakkınızı da sonuna kadar arayın paranızı bırakmayın.