26 Kasım 2013 Salı

Kırmızı Halı: American Music Awards 2013

 Ünlü isimlerin kıyafetlerini günler öncesinden heyecanla beklerken karşılaştığım manzara şaşkınlık verici. Şık diyebileceğim ise sadece bir iki kişi...  Anladım ki önümüzdeki sene hayal kırıklığı yaşamamak için beklentiyi düşük tutmak gerek.

Peki ya American Music Awards gecesinde kim ne giymiş ?

Versus Versace

Giydiği beyaz ceketi biraz olsun anlayabiliyorum. Fakat o kapri pantolona yorum yapmak gerçekten imkansız. Tam bir küçük besleme ifadesi.
 Ödül töreni için seçilebilecek en son tercih olmalı bence. Hiç ama hiiiiiç beğenmedim.
Rihanna
Gecede Soul/R&B dalında favori kadın artist ödülünü alan Rihanna'nın kıyafeti Jean Paul Gauiltier Couture  imzalı. Benim için Rihanna gecenin favorilerinden. Tek kelimeyle muhteşem !


Katy Perry

Puantiye ve çiçek desenleriyle sizce de tam bir müsamele çocuğuna benzemiyor mu ?


 
 

Kendall & Kylie Jenner

Kendall Jenner gecede hem yaşına uygun giyinen, aynı zamanda da şık olmayı başaran isimlerden. Sevdim !

 
 
 

Naya Rivera

Michael Kors imzalı tuvaleti ile geceye katıldı. Haddinden fazla göğüs dekoltesi ve ayakkabısından fırlayan parmaklarıyla oldukça itici gözüküyor.
Kesha

Michael Costello  imzalı tuvaletiyle geceye katıldı. Bacak dekoltesini abartılı bulsamda gecede kötülerin içinde iyi sayılabilir. Renkli saçlardan hoşlanmadığım halde o gece nedense Kesha' nın saçları gözüme marjinal ve hoş geldi.

 
 
 
 
Taylor Swift

Gecenin yine kabul görebilcek şıklıktaki isimlerinden. Gold kıyafetine çok bayılmasam da yine o gece için iyi denebilecek isimlerden...


Maia Mitchell

Risk almamak için ya da son anda geceye katılmaya karar vermiş gibi sırt detaylı sade bir elbiseyle geceye katılmış. Elbise Armani imzalı ! Sezon modası bordo ruju gözden kaçmayan detaylardan...

 
 
Heidi Klum

Püskül modasından belli ki haberdar. Tamam iyi, hoş, güzel ama o askılar... Sevmedim, sevemediiiiiim !Gecenin geri kalan isimleri:Hiç yorum yok: