15 Kasım 2013 Cuma

Evinize Sihirli Bir Dokunuş: Decoridea

Herkese Günaydınnnnn ! Miniğimden dolayı şuan çalışmıyor olduğum halde Pazartesi sendromu yaşayıp Cuma günü ise mutlu olanlardanım. Heralde siz takipçilerimi düşünüyor, sizlerin mutluluğunu paylaşıyorum :)
Bu güzel günde sizleri biraz daha keyiflendirecek, ofiste de olsanız kısa bir süreliğine kafanızı dağıtacak bir post hazırladım. Bugün bloğumun konuğu Decoridea ve yaratıcısı Sibel Çikler Demirci  !Decoridea, genç bir blog sayılır.. Aralıkta instagramda, şubatta ise blogda 1. Yaşını kutlayacak. Dekorasyon ve mimari tasarıma dair her şeye yer veren bu blog dekorasyon tarzlarını en kaçırılmaması gereken noktalarıyla ve bol görselle örnekliyor ki takipçileri hiçbir detayı kaçırmasın. Aynı zamanda ev çekimlerinin de yer aldığı bölümler oldukça ilgi topluyor. Her şey olur da çeyiz hazırlıkları yapanlar unutulur mu? Decoridea' nın butik bölümünde tasarımlarının tamamı canım arkadaşım Sibele ait olan masa ve çay örtüleri,runnerlar, Amerikan servisi ve peçete takımları, bardak altlığı, sehpa ve tepsi örtüleri, minderler, dekoratif kırlent ve yastıklar da bulunuyor. Üstelik tüm örtüler Bursa' da ki atölye de özel olarak hazırlanıyor. Zaman zaman koleksiyon ürünü de çıkarsa da kişiye özel butik tasarımlar her zaman tercihi. Evinizle ilgili fikirler de alabileceğiniz Decoridea' nın bu özelliğinden ben de yararlandım. Evimin dekorasyonunda ciddi sıkıntılar yaşarken en zor anımda koştu geldi yanıma. Birbirinden güzel ve kurtarıcı fikirleriyle olaya el koydu :)  Siz de her konuda Sibel' e mail atarak dekorasyonla alakalı fikir alabilirsiniz. decorideatr@gmail.com...

Ayrıca yemek masamın üzerinde severek Decoridea örtümü kullanıyorum :) Daha fazla fikir sahibi olmak  için  mutlaka http://decorideatr.blogspot.com/    ziyaret edin !

1 yorum:

Unknown dedi ki...

;)) Minecimmmm harika bir yazı olmuş canım eline sağlıkkk :***