19 Ağustos 2013 Pazartesi

Son Günlerde Ben ?

Neredeyse 1 aydır post yayınlamadığımı son post tarihime baktığımda farkettim. Ama nedeni ne gezmelerde oluşum ne de şu ara yoğun bir iş temposu... Bildiğiniz bizim minik beni son dönemlerde  rehin aldı. Evden çıkmadan bir gün geçiremeyen ben neredeyse son bir aydır hiç dışarı çıkmadım. Pardon çıktım ama sadece doktor kontrolleri için (!)
Toplamda 12 kilo almış olmama rağmen feci bir sırt ağrısıyla boğuşuyorum. Maksimum araba kullanabilme sürem 10 dk. Gerisini siz düşünün :)
Ağrılarımın yanı sıra bir de buna hormonların hamilelik tribi eklenince tadımdan yenmez bir hal alıyorum :))  Bir de bir deeee bunlar yetmezmiş gibii henüz ne olduğunu tam çözemediğim ( grip ya da klima çarpması )  teşhisim net değil bir hastalıkla boğuşuyorum.  Ne kadar da hayıflandım değil mi ? :) Ama blogumu neden bu kdr ihmal ettiğimi bilmeniz gerekiyor. Yoksa ne blogumu bıraktım ne de takipçilerimi unuttum.
 Gönderdiğiniz maillerin birçoğuna cevap vermeye çalışıyorum. Arada gözümden kaçan ya da unuttuğum, cevap veremediğim olabilir. Lütfen önemsenmediğinizi düşünmeyin.Gelecek günlerde telafi edeceğim. Şimdilik sadece affınıza sığınıyorum :(
 Unutmadan minik için verilen geliş tarihi 24-25 Ağustos. Ama son 15 gün her an bekleyin dendiği için tüm gözler minikte. Bu kadar bekliyoruz yaaaaa bizim minikte kendini naza çektikçe çekti maaşallah. Ultrasonda kaşlar çatık, suratsız suratsız yarasa modu takılıyor :) Tez zamanda gelmesi için dua ediyorum. Çünkü son ay gerçekten tam bir ızdırap. Siz de benim için bol bol dua edin. Biran önce kurtulup bloguma ve sizlere kavuşmam için ... Sevgiyle kalın.
Merak edenler için kötü çıkmış olsam da son 10 gün içerisinde hastane kontrolüne giderken çekilmiş asansör fotosu :)

                                             Tombinik yanaklı şişkooooo ben !


3 yorum:

DAPHNE BAGS dedi ki...

Yazıyı okumasam hamile olduğunuzu anlamayacaktım.Sağlık ve kolaylıkla doğar inşallah,sevgiyle
http://chantacim.blogspot.com/

Unknown dedi ki...

Standart insanin 6 aylik karni :)

"İlişki"ye "İlişki"n dedi ki...

Güzeller güzeli meleğim benimm harika görünüyorsun çok özledim ve miniğimizi merakla bekliyorumm :))) :* :*