6 Şubat 2013 Çarşamba

Moda Meleği' nden ŞOK İtiraf Günü :)

Bir süredir aşırı yoğun olduğumu ve de bazı sürprizlerden dolayı bloğumu ihmal ettiğimi sizlerle paylaşmıştım.  Bugünü itiraf günü ilan ediyorum. Ve ne var ne yok sizlerle paylaşıyorum. Hangisinden başlasammmm. Bilemedim şimdiii :)
İtiraf 1: Taptaze açılmış olan stilza.com için bir süredir aşırı yoğun çalışma temposundaydım. Stilza.com birbirinden şık ve trendi aksesuarların yer aldığı bir online alışveriş sitesi. İşin en eğlenceli kısmı Chosen by Moda Meleği adıyla sitede sürekli olarak benim seçtiğim ürünlerin yer alacak olması. Seçtiğim ürünlerin her birinden sitede sadece 1 adet mevcut. Ayrıca Moda Meleği takipçilerine bir süreliğine ÜCRETSİZ KARGO ayrıcalığı sunulması beni daha bir onure etti. Malum benim takipçilerim çok kıymetlidir :) Sitede tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı sunulması da insanı alışverişe daha bir teşvik ediyor. Mutlaka girip göz atın istiyorum :)

İtiraf 2: Moda Meleği' nizin minnak mı minnak bir miniği oluyor. it' s a boy ya da it' s a girl demek isterdim. Fakat henüz bende bilmiyorum. Öğrenir öğrenmez sizinle paylaşacağım. Şuan iki buçuk aylık bir süreçte olduğum için sürekli olarak böööööğğğ modunda halsiz, bitkin, mutsuz geziniyorum ortalarda. Haliyle iş ve minnak bir arada olunca post hazırlamaya fırsat bulamaz oldum.

Anlayacağınız son günlerde pek bir renkliyim :)
PS: Sizleri seviyorum. Her birinden birer adet olan ürünleri trend takipçilerim kaçırmasın, sonra üzülürsünüz diyorummm :)


3 yorum:

Zeynep dedi ki...

Cicilerine bayıldım tatlım:) En kısa zamanda bi tane edinicem:)

Demet dedi ki...

Tatlimmm oncelikle bebis hayirli olsun. Siteye bayildim. Hepsini hepsini istiyorum:)

Moda Meleği dedi ki...

Cok tesekkur ederim kizlar :)