30 Aralık 2012 Pazar

Yılbaşı Bahane, Kaçamaklar Şahane

Biz hala kendimizin akıllı mı, deli mi yoksa akıllı deli mi olduğumuzu anlamış değiliz. Kısaca bir özet. Yorumu size bırakıyorum. Ben + kocacık + ablacık + eniştecik

Bir hafta önce havanın gidişatına bakılmadan kararlaştırılmış bir Silivri planı. Yani dün için ...
Hazırlandık düştük yollara.  Mangal hayalleri Garden' da yemek yerken son buldu :)Yemeklerin muhteşem olduğunu söylemeden geçmek istemiyorum. Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın. Kızartma köy patatesi yemeyi sakın unutmayıııııın.
 Her neyse yemeğimizi yedikten sonra enişteciklerin Silivri'ye yazlığına gidilir. Evin ne kadar soğuk olduğunu anlatmak için sıcaklığı - lerdeydi demek istiyorum :) Ama farkeder mi şömine yakılır, karşısında keyif mod on başlar . Sohbet, muhabbet bir yandan da tıkınmaya devam. Odun ateşindeki kestaneleri de unutmamak lazım. Saat 2:30 gibi uykular geliiiiir. Yatakta ısınmak için pike, yorgan, battaniye üçlüsüne sarılınır.Hayatımda ilk kez yattığım gibi kalktım. Yatakta üşümemek için hiç dönmemişim çünkü hihiii... 

 Sabah olur, gün kahvaltı keyfi ile  son bulur. Şuan evdeyiz ve hala bu akşam Maşukiye kaçamağımı yapsak diye düşünüyoruz. Peki ya ben sorarım size. Akıllı mıyız yoksa deli mi ? :)

Ayyyy bu arada yılbaşı bileti aldım. Büyük ikramiyenin bana çıkma ihtimali çok yüksek. Tepemizde bu aralar talih kuşları dolaşıyor. Kanıt için foto bile vaaar :))
 Peki ya bana çıktığını nereden anlarsınız ? Biletin ilk 3 rakamı fotoda var. Burayı mutlaka kontrol edin. İkinci ihtimal uzun bir süre kimse bana ulaşamıyorsa anlayın ki biletimi çatır çutur yemekle meşgulüm. Öperim hepiniziiiii :)
Hiç yorum yok: