13 Kasım 2012 Salı

KIRMIZI HALI YIKILIYOOOOOR (!)

Biliyoruuuum bu aralar blogumu biraz ihmal ediyorum. Bir gün bile ara vermeden yazmaya çalışırken şimdilerde üç gün post yayınlamadığım oluyor. Takipçilerimden trip mail ve mesajları alıyorum:) 'Biz senden her gün en az bir post beklerken uzun aralar veriyorsun' diyorlar.
 Ama çok çok yakında sizlere kocaman ve çok sevinceğiniz bir sürpriz hazırlığı içerisindeyim. Bu yüzden sürekli düşünüyorum, çalışıyorum. Herşey sizin için :) Bu yüzden beni mazur görüp, birazcık anlayış ve sabır bekliyorum. Her gün bir post atamasam da aklım heeeeep blogumda ve sizlerle. Neyse  konuyu çok uzatmadan ve de duygusala bağlamadan esas mevzuya geliyorum. Gündem The MTV EMAs 2012 ödül töreni. Kim ne gimiş, neyi nasıl kombinlemiş?
Bu araştırma içerisindeyken ilk karşılaştığım isim Kim Kardashian oldu. Allah' ımmm görmez olaydım. Onu gördükten sonra araştırma aşkım bitti, gitti. Bir aralar tarzını beğendiğim ve sizlere kombin önerisi olarak sunduğum Kim bu sefer yüzümü yere düşürdü. Söylenecek çok şey var elbisesi için ama ben buradan söylemek istemiyorum. Siz zaten fotoğrafı gördüğünüz anda benimle aynı yorumu içinizden yapacaksınız. O yüzden yorumu size bırakıyorum. Diğer ünlü isimlerde de nedense bayıldığım olmadı.Ama şık denebilecek isimler var. Zaten  Kim' in uzağından yakınından geçmez diyerek diğerlerini de sizlerle paylaşıyorum. Sevgiler :)
Hiç yorum yok: