7 Eylül 2012 Cuma

Isabel Marant Çılgınlığı !


Türkiye ' de bir kaç aydır moda olan ama kimselerin kolay kolay hiçbir yerde bulamadığı olay ayakkabı Isabel Marant !
 Isabel Marant: Yurtdışı mağazalarında renk ve numaraları tükenen bu yüzden ulaşılamayan çok özel bir ayakkabı (!)

Bu ayakkabıların bu kadar popüler olmasına inanın ben hala bir anlam veremiyorum. Bu postu hazırlarken bir kere daha ayakkabı fotoğraflarını detaylı inceledim. Bir sağdan bakıyorum bir soldannn... Sevemiyorum, sevemiyorum.
Bir kere daha anladım ki herhangi birşeyin trend olması için şık ve özel bir tasarıma sahip olması gerekmiyor. Ünlü bir kaç ismin giymesi bir de fiyatının yüksek olması onun popüler olması için yeterli. Sorarım size bu ayakkabı Adidas, Nike mağazaların da satılsa, fiyatı 600 dolar civarında değil de 100 TL olsa bu ayakkabı bu kadar popüler olur muydu ?
6 yorum:

Unknown dedi ki...

Çok stylish bu papiler ama!

Moda Meleği dedi ki...

stylish gözükmesini ilk çıktığı günden bu yana giyen kişilere ve fiyatına bağlıyorum ben :)

Rainbow Gatherer dedi ki...

Ben beğeniyorum bu ayakkabıyı :) Şuan İstanbul'da birkaç yerde gördüm, Topshop'da satılıyor mesela. Ama uzun ve ince bacaklılara yakışır bence fotolardaki kızlar gibi. Yakında bizde pazarlarda bile satılacak bunlardan bak gör =)

Moda Meleği dedi ki...

evet zaten bizde birşey moda olunca bıktırana kadaaar :) Model olarak bende gördüm alternatif mağazalarda fakat isabel marant yok.

Anonim dedi ki...

Aslında şık bi görüntü sergiliyor ama bu spor şıklığı içindeki gizli topuk ve onun verebilmesi muhtemel olan rahatsızlık bu fiyatı hak etmez bence. Ayrıca dün Bambi'de çakmasını gördüğümü belirtmek isterim :D

Anonim dedi ki...

Cok kabaaaa cirkinnn, hiiiicccc hos degillll.. kibar ve stilll sahibi birinin giyecegi sey degilll :) buyursun alternatifler, spora meraklı kızlar.. :p Dislike.. :)

Bonita.