19 Eylül 2012 Çarşamba

Bu Kış Modasına Ait Bilmeniz GEREKENLER !

Bu post içeriğini hazırlamak birkaç gündür aklımdaydı. Bir takipçimin gönderdiği mesajla anında postum hayata geçti :)

Bu kış dolabımızda hangi parçalar trendi  olarak adlandırılacak, ya da gardrobumuza hangi parçalar eklenecek ? Şimdi 2012-2013 kışının sokak modasına kısaca bir gözatalım.

1.Birkaç gün önce özel post hazırladığım olay sneakers ' Isabel Marant '. Mağazalarda stokları tükenen, kolay kolay kimseciklerin bulamadığı ayakkabı. İster sevin, ister sevmeyin bu ayakkabı bu kış herkesin ayağında olacak. Fiyatı 400-600 usd arasında değişen bu ayakkabıyı alternatif markalarda daha uygun fiyata bulmanız mümkün. Topshop da 150 tl civarı bilginize.


2. Kısa bir süre sonra ben dahil herkesin bıkacağına emin olduğum fakat şu aralar  da severek uyum gösterdiğim asi trend zımba. Seksi ve bir o kadar da iddialı bu detay bu kışın öne çıkan  trendlerinden. Bıkma ihtimalini düşünerek çok fazla para harcamadan takip edilmesi gereken bir akım. Bilginize :)
3.Kurukafa ve deri detaylı aksesuarlar bu kışın favori parçalarından. Arm party akımına tam gaz devam !4.Geçen sezonun baykuş baskı modası bu sene yerini kaplan baskısına bıraktı. Kenzo' nun öncülüğünü yaptığı kaplan baskısıyla bu kış sokaklarda sıkça karşılaşacağız.5. Balmain' in öncülüğünü yaptığı vatkalı omuzlar, bu kış vatkalı, vatkasız geniş omuz akımı olarak ceket, palto, gömlek kısacası tüm parçalarda karşımıza çıkacak. Omuz kusurlarınızı rahatlıkla kapatabilirsiniz.


6. Tüvit ceketler uzun ya da kısa hiç farketmez bu sezon en büyük kurtarıcınız olacak !


7. Motorcu botları maskülen bir görünüm sergileyerek sizlere asi bir şıklık sunuyor. Bu sezon mutlaka zımba detaylı ya da düz bir  motorcu botuna sahip olun.


1 yorum:

Anonim dedi ki...

Thanks for all of your work on this web page. I am looking forward to reading more of your posts in the future.