13 Ağustos 2012 Pazartesi

BU KIŞIN EN ŞIKI OLMAK İÇİN !

Biz yazın en sıcak günlerini yaşarken bu kışın trendleri de belli oldu bile... Tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız gardrobunuza yeni parçalar ekleme zamanı.

Peki ya bu kışın altın parçaları neler?

1. PEPLUM: Geçtiğimiz sezon boy göstermeye başlayan peplum bu sezonda da hakimiyetini devam ettirecek. Bluz ve elbiselerde karşımıza çıkan peplumdan en az bir parça dolabımızda bulundurmada yarar var.


2. Deri: Seksi ve feminen duruşuyla her kış sezonunun gözdesi deri yine anlaşılan baş tacımız. Derin yırtmaçlı deri etekler kendine ve fiziğine güvenenler için !


3. EKOSE: Burberry markası ile özdeşleşen ve her gördüğümde aklıma bu markayı getiren ekose desenleri bu kış yine çok popüler.


4. BAROK: Bu kış tüm kıyafetlerde barok desenleri hakim... Sağ fotoğraftaki pantolona bayıldığımı söylemeden geçemeyeceğim :)


5. LİSELİ KIZ: Lise günlerimize bu kış geri dönüyoruz. Ekose etekler, gömlek üzerine bisiklet yaka kazaklar  bu sezonun liseli kız trendini yaşamanız için fırsat !


6.PELERİN: Geçen kış severek kullandığımız pelerinlerimiz bu sezonda da gardroplarımızda favori parça olmaya devam edecek.

Hiç yorum yok: