2 Temmuz 2012 Pazartesi

Moda Meleği Düğün Part 1

Bizim için çok özel bir o kadar da keyifli geçen düğünümüzün fotoğraflarını bugün blogumda takipçilerimle paylaşıyorum. Yüzlerce hatta binlerce fotoğraf içinden maalesef sayılı paylaşım yapabiliyorum. Gönül isterdi ki her zaman yanımda olan sizlerle hayatımın en özel gününün tamamını paylaşabilmeyi... Ama maalesef ki blog birazcık sınırlı. O yüzden sizler için en keyifli ve o gecenin özeti olanları seçmeye çalışıyorum.

Fotoğraf çekimi sırasında çok eğlendik ve bizim için çok keyifli geçti. Biraz sonra sizin de göreceğiniz gibi her fotoğrafta 32 dişimiz dışarıda modundayız. :) Ama şuan tekrar tekrar fotoğraflara bakmak inanın çekimden de daha keyifli. Her seferinde o anı tekrar yaşıyoruz.

Kocişimin ve benim sınırları zorlayıp tam anlamıyla kayışı kopardığımız gün düğün günümüzün ilk postu ve görselleri şimdiiiiiii  sizlerle :)6 yorum:

cagrikrkmz dedi ki...

anaaammmmmm allah nazrlardan saklasın tatlım :)))ömür boyu mutlu olun...

Moda Meleği dedi ki...

çok sağol tatlımmm teşekkür ediyorumm :)

"İlişki"ye "İlişki"n dedi ki...

sen nasıl güzelsin nasıl tatlısın meleğimm benimmm :))) hep düğün günündeki gibi mutlu ol 32 dişinizi hep görelim inşallah minnakımm :))

Melike:) dedi ki...

Benim cadı minikim tam bir melek olmuştun gelinliğinle:) Herşey o kadar güzeldi ki... Tek sorunumuz ailecek oynamaktan 15 gün sonra haaaala ayaklarımızın ağrıyor oluşu:))) En kötü günümüz böyle olsun.Seni çooook seven ablan:)

Anonim dedi ki...

Hayirli ugurlu olsun tebrik ederim

francesca mckennitt dedi ki...

Gelinliğe bayıldım! Gerçekten çok güzel, çok zevkli.