6 Haziran 2012 Çarşamba

Ev dekorasyonumda mis kokusuyla Tay mum

Tüm takipçilerimin bildiği üzere  evlilik hazırlıkları içerisinde koşturup durmaktayım. Alışverişlerim bitti 'sayılır'. Sayılır dememin nedeni ihtiyaçların hiçbir zaman bitmiyor olmasından... Her gün alışveriş yapıp eve taşısamda bitmiyooooor bitmiyooooor. Biran önce temel ihtiyaç ve yerleştirmenin son bulmasını ve evin dekorasyon kısmına geçmesini istiyorum. Heralde benim için en güzel ve eğlenceli kısmı o olacak. Birbirinden şık objeler, mis kokulu mumlar...

Ev dekorasyonumda şık dizaynı ve muhteşem misss kokusuyla vazgeçilmezim olan Tay mum' dan sizlere de bahsetmek istiyorum. El işçiliği ile üretilen mumlar özel atölyelerde hazırlanıyor. Hiçbir yerde bir benzerine rastlayamayacağınız muhteşem koku ve tasarıma sahipler.
Evimin süsleme kısmına henüz geçemediğim için geçici süreyle kokularını değerlendirmek için kıyafet dolabımın içine koydum. Arada kapağı açıp açıp kokluyorum:) Kısa bir süre sonra  da evimin en güzel köşesinde yerlerini alacaklar.  Sizlere de şiddetle denemenizi tavsiye ediyorum :)


1 yorum:

demet dedi ki...

çok şık gözüküyorlar. bende en kısa zamanda alıcam bunlardan