18 Nisan 2012 Çarşamba

Son Günlerde BEN ...


Son günlerde ne mi yaptım ?

Kendi düğün hazırlıklarımın yanı sıra bir de şu sıralar sevdiğim arkadaşlarımın nişan ve düğünleri için hazırlık yapıyorum. Bu yüzden terziler, tasarımcılar, gelinlik mağaza ziyaretlerimin hepsi birbirine girmiş durumda. Yukarıda ki köpekçik terzimizin yanına giderken karşılaşıp tek kelimeyle aşşşk yaşadığım bir köpek.  Kendisi biraz havalı olduğu için fotoğrafları yan profil maalesef. O gözleri, bakışları görmeniz lazım allamm allammm. Bileydi onu böyle şöhret yapacağımı kesin bakardı o zaman fotoğrafını çekerken :) Neyse sonuç ben onu çok sevdimmm...

İlk fotoğraftaki oje ise bu aralar mint yeşiline sarmış olduğumun ispatı . Pantolon, oje, aksesuarlar herşeyim mint. Kısa bir süre sonra bıkacağım gibi geliyor. Çünkü bu aralar yüksek doz mint alıyorum :)

Elie Saab parfümüm  bu aralar favorim. Kendisi biricik kayınbabacığın hediyesi :)

Düğünüme iki aydan az bir süre kaldı ama hala ortada bir gelinlik yok,  gelinliği geçtim model yok. Sizlerle paylaştığım gelinlik giyip sevmediklerimden biri. ( Akay )

Fuşya elbisem de yakın bir arkadaşımın düğününde giymek için aldığım Hakan Yıldırım imzalı . gece kıyafetim. Düğün sonrası bol bol görsel paylaşacağım.

Öpüyorumm hepiniziiiii... :)

3 yorum:

Anonim dedi ki...

nası güzelsiiiiin maaşallahh !

Ceren dedi ki...

fuşya elbiseden bende nişanım için almıştım gerçekten çok güzel,bu arada farklı kına malzemeleri tasarlıyorum bakıp fikir edinmek istersen beklerim:)

Serdem dedi ki...

Heyyy, bende severim türk kahvesi ablam yaparsa eğer, köpeğinde çok güzelmiş (:, ne demeşler sosyal ol, sosyal ol, sosyal ol...