2 Nisan 2012 Pazartesi

Moda Meleği & NİŞAN BOHÇASI =)

Sözüm olacak nişanım olacak düğünüm olacak derken günler tam gaz akıp gidiyoooor.Bir yandan blogumu daha da önemlisi takipçilerimi ihmal etmemeye çalışıyor bir yandan da hazırlıklar içerisinde boğuluyorum:)  

Bugün uzun uğraşlar sonunda nikah işlemlerini de halletmenin şaşkın ve yorgun mutluluğu içerisindeyim. Ahhh be annemm ne zor işmiş evlenmek. Bugün bir kere daha anladım gerçekten bunu. Haftasonlarını gezip keyif yapmakla geçirirken son bir aydır tüm haftasonlarını önce emlakçılarda sonra da mobilyacılarda geçirir olduk.
Nikah işlemleri deseniz oradan oraaya koşturuyorlar insanı... oyyy oyyyy. ben biraz daha konuşursam vazgeçebilirsiniz evlenmekten. O yüzden susuyorum ve sizlere olumsuzluklar yerine güzelliklerini anlatmaya başlıyorum. Sevdiğin insanla evleniyor olmaktan sonra bu işin en güzel yanı ( benim gibi bir alışveriş canavarı için) nişan bohçalarııııııııııııııı...
Sevgili kayınvalideciğim, anneciğim, birtaneciğim haftalardır alışveriş canavarı modunda bohça hazırladığı için şahsıma altı bohça hazırlamış. İçinde ne mi var derseniz yanlış bir soru olur. Siz bana ne yok diye sorun belki o zaman yanıtlarım :)
Kıyafetler, masa örtüleri, nevresim takımları, havlular, çamaşırlar bla bla bla bla blaa.... bu böyle gideeeeer :)
Sizlerle binde birlik bir kısmı sadece birkaç kıyafet, çanta paylaşacağım. Blogger bohçası diğerlerinden biraz farklı oluyor. İçinden döpiyes yerine tüvit ceket, şifon bluzlar çıkıyor.  İşte Moda Meleği' nin bloguna düşen nişan bohçası kırıntıları  :)

4 yorum:

Anonim dedi ki...

hayırlı olsun meleğimizzzz

cagrikrkmz dedi ki...

hayırlı olsun tatlımmm:D vee çok çok kolay gelsin;)

Moda Meleği dedi ki...

çok teşekkür ediyorummm şekerleeer =)

deniz eser dedi ki...

bebeimm hepsiii birbirinden güzel bunlarınn... çok mutlu ooolllll