5 Ocak 2012 Perşembe

ZARA İNDİRİMİ HÜSRANIM & 5 OCAK 2012


Dün sevinçle verdiğim indirim haberi için bugün yaşadığım hüsranı anlatmalıyım. Biliyorum ki herkes benim kadar heyecanla bekliyordu bu indirimi. Hatta bugün bunu şuradan anladım kiiiii bugün tam bin kişi google kardeşte ZARA İNDİRİMİ  araması yaparak blogumun ziyaretçisi olmuşşşşşş... Pekiii pekiiii giden olduysa sorarım size değdi mi bu kadar beklediğimize... Bugün ilk iş koşa koşa gittim Metrocity ZARA' ya...Her tarafta SALE SALE SALE... İçeri girince bir de ne göreyimmmmmm...
Fiyatı 79 TL olan kazaklar 69 TL ye, 199 TL olan bir elbise 179 TL ye düşmüş. AHHH be ZARA'cım biz bayanlar zaten bir şeyi çok beğendiysek 10-20 TL nin lafını yapar mıyız  ya da bugüne kadar ne zaman yaptık sorarım sana ? İndirimmmm diye heyecan yaptırıp sonra böyle bir hüsran yaşatmaya değer mi ki bize...
İndirim olan mağaza kasalarında saatlerce beklediğim günleri bilirim. Kasada sadece dört tane müşteri... Buradan da şunu anladım demek kiiiii herkes benimle aynı fikirde. Şuan ki etiket fiyatları üzerinden tekrar indirime girdiğinde senden intikamımı alacağım ZARA ..BEKLE BENİ ! :)

4 yorum:

Anonim dedi ki...

Minecigim fiyatlarda cok ufak indirimler oldugunu ben de duydum.Kendi islerimin yogunlugundan dolayi gidemedim henuz ama facebookta bazi bloggerlarini sayfalarinda, asiri musteri doluymus, stoklar tukenmis falan tarzi seyler okudum.Acaba sen sabah cok mu erken gittin? Begendigim seyler kalmamistir diye fena halde endiseliyim:( Yorumlarin benim icin cok onemli:)

Moda Meleği dedi ki...

Canım ben akşam 17:00 gibi gittiğim halde hiç kalabalık yoktu. Kasada 4 kişi vardı sadece. Bence çoğu kişinin indirim anlayışı tamamen psikolojik :) Bu etiket fiyatları üzerinden ZARA iki kere daha indirime girecek. O zaman stoklar çabuk tükeniyor. Şimdi de kontrol için bir git bak derim :)

Anonim dedi ki...

ok, referansim sensin o halde, digerleri hikaye:)

Anonim dedi ki...

nasil katiliyorum nasil katiliyorum indirim var diye yazmislar ama o kadarcigi indirmeseler de olurmus zahmet etmisler bir de fiyat etiketi felanla ugrasmislar kisacasi bisiy almadan gerci ciktim zara gercek indirimi ne zaman yapar bilmem ama ben simidlik mango ile surdum indirim keyfini :)