25 Ocak 2012 Çarşamba

Kocanızı elde tutmak için Victoria Beckham' ı örnek alın :)

Bir süre önce anne olan Victoria Beckham, minik Harper' ı biran olsun yanından ayırmıyor. Son zamanlarda çekilen tüm fotoğraflarda Harper anneciğinin kucağında. Hem de o minik boyu ile Victoria ile şıklık yarışı içerisinde :)

Victoria Beckham ise miniğiyle birlikte boy gösterirken tarzından biran olsun ödün vermiyor. Yüksek topuklar, vücudunu saran elbiseler, retro gözlükler ve her zaman ki gibi fönlü saçlar.

Ahhhhh ahhhhhhhh demeden geçemeyeceğim...
Bizim hatunlar çocuk doğurduktan sonra hemen babete terfi eder, alınan kilolar geri verilmez balon gibi ortada gezinilir hatta yuvarlanılır diyelim biz ona.Fönsüz saçlar, bakımsız eller, sıfır makyaj... Sonra çocuk doğduktan sonra bu kocacıkların neden gözü dışarıdaaaaa... (!) Victoria, David Beckham' ı bakın nasıl elinde tutuyor. Kısacası işini biliyor diyelim...
 Eeee nasıl olsa sizin kocacıklar da David olamayacağına göre sizin işiniz daha da kolay Victoria Beckham' a göre  :)
Tüm anneciklere ve yeni anne olacak anne adaylarına Victoria örnek olsun diyorum !  :)

4 yorum:

Unknown dedi ki...

Hakkaten yahu .Özeniyorum vallahi kişiliğine :))Ama sadece kişiliğine :)Her daim fit her an bakımlı olabilen tek kadın neredeyse :)Biz o kadar çocuk doğursak çatlamadık yerimiz sarkmadık bölgemiz kalmaz şekerim :))Şans işte ...

Moda Meleği dedi ki...

Evet canım bende bayılıyorum tarzına ve sürekli bakımlı olmasınaa... O yuzden bizim hatunlara da örnek olsun dedim görünce.. :)

Anonim dedi ki...

merhaba, sondaki kot pantalonu bulabileceğim marka önerebilirmisin çok beğendim teşekkürler

Seda dedi ki...

Peki ama bu kadın neden bu kadar somurtuyor? İnsan kendini sürekli kassa bile bu kadar gülmeden/tebessüm etmeden duramaz. Bu kadın sanırım çok mutsuz. Stil ikonu olmasının mutluluğuna bir faydası dokunmuyor demek ki.