20 Ocak 2012 Cuma

Kim Kardashian' ın 7 Stil Sırrı

Kim Kardashian tarzını benim ve daha birçok kişinin severek takip ettiği bir isim... Seçimleri ve kombinleri ise onun iyi bir moda takipçisi olduğunu gösteriyor. Peki ya Kim Kardashian' ı stil sahibi yapan vazgeçilmez parçaları neler ?

1. Tayt: Son zamanlarda hepimizin kurtarıcısı olan taytlar Kim' in de dolabında belli ki vazgeçilmezleri arasında. Günlük hazırladığı kombinlerinde sık sık tayt giyiyor olması bunun en büyük göstergesi.


2. Büyük gözlükler: En sevdiğim trendlerden biri de son zamanlarda yüzümüzün neredeyse tamamını kaplayan retro gözlükler. Makyajsız en kötü halimizi kolayda perdelememizi sağlayan gözlükler Kim içinde anlaşılan vazgeçilmezleri arasında.


3. Kalın kemerler: Kim' in cesurca taktığı kemerler tarzını açıkça ortaya koyuyor.
Kim Kardashian kalın kemerlerini yüksek bel pantolonlar ve elbiselerle kombinliyor.


4. Blazer ceketler: Bulunduğu yere ve zamana göre Kim Kardashian blazer ceketlerini kombinlemeyi çok iyi biliyor. Siyah ve beyaz blazer ceketleri dolabında  vazgeçilmezleri arasında.5. Hermes Birkin: Dolabında her rengi mevcut olan Hermes Birkin çantalarından Kim Kardashian asla vazgeçemiyor.

                                                  
6. Trenchcoat: Kim Kardashian' ın bej, kemik tonlarında giydiği trenchcoatlar da onu şık ve stil sahibi yapıyor.


7. Platform ayakkabı: Boy sıkıntısı yaşayanların en büyük kurtarıcısı platform ayakkabılar Kim Kardashian' ın da vazgeçilmezleri arasında. Kim platform ayakkabıları en çok skinny pantolonlarla tercih ediyor.


Hiç yorum yok: