12 Ocak 2012 Perşembe

Hollywood Ünlülerinin Kırmızı Aşkı ♥

Bir süredir kırmızı pantolonlar çok moda. Havaların biraz ısınmasıyla birlikte daha da fazla boy göstermeye başlayacaklar. Peki ya bu kırmızı pantolonları nasıl giyeceğiz, ne ile kombinleyeceğiz ?
Kırmızı çok dikkat çekici ve iddialı bir renk. Çoooooook uzaklardan bile kırmızı bir pantolon ile farkedilmeniz mümkün. Bu yüzden kırmızı pantolonları biraz daha silik renkler, düz üstler ile kombinlemekte yarar var diye düşünüyorum. Bence en çok yakışan siyah basic tshirtler, ya da krem tonlar... Eee tabi farklı bir tarz yakalamak isterseniz kırmızı-beyaz- lacivert üçlüsünü kullanarak marine trendini de yakalayabilirsiniz.


Ayakkabı ve çanta tercihlerinize gelinceeee.. Onlarda da sadece ve düz modelleri tercih etmeniz Moda Meleği' nin önerileri içerisinde... Kırmızı pantolonlar bana her zaman oldugunuzdan daha kilolu gösteriyormuş gibi geliyor. Bu yüzden topuklu ayakkabı tercih etmeniz bacaklarınızın daha ince ve uzun gözükmesini sağlayacak !

Her zaman ki gibi sıra geldi Hollywood ünlülerimizin kombinlerine. Bakalım kırmızı pantolonları hangi ünlü nasıl kombinlemiş ?Bu kadar kırmızıdan bahsettikten sonraaaaa bu kırmızı şekerler de benden tüm takipçilerime gelsin ♥ :)

Hiç yorum yok: