28 Aralık 2011 Çarşamba

Uzun Kürk Yelekleri Nasıl Giyelim ?


Kürk demişken tabi ki sahte olanlardan bahsediyorum, gerçek kürke karşıyız !

Kışın keyifle giydiğim en önemli parçalardan biridir kürk yelekler. Tek bir parçayla kombininizin bütün havasını değiştirebilirsiniz. Dolabımızın kurtarıcı parçaları olmazsa olmazları arasındadır bla bla bla...:)

Biliyoruz ki küçücük bir hamle ile komik bir hale de bürünebiliriz, çok şık kombinde yakalayabiliriz.
Çok güzel bir parça yanlış kombinlendiği zaman bütün değerini yitirir.  Tüm özelliği, güzelliği de kaybolur gider. Kısaca bu moda çok ince bir çizgi üzerinde gidip gelmekte...
Geçmiş yıllarda bel hizasında moda olan kürk yeleklerin bu sezon boyları biraz uzadı. Peki ya biz bu uzun kürk yelekleri nasıl kombinleyeceğiz ?

Eğer klasik bir görüntü yakalamak istiyorsanız dik yaka, balıkçı yaka bluz ya da kazaklarla kombin yapmalısınız. Şık ve spor bir görüntü yakalamak istiyorsanız güzel bir gömlek ile kombin yapabilirsiniz ( Mavi- kahverengi uyumunu çok sevdiğimi söylemeden geçemeyeceğim :) )
Ilık havalarda ise düz bir tshirt ile bile yeleğinizi giyebilirsiniz.

Unutulmaması gereken en önemli detaylardan biri ise kürk yeleklerin sizi olduğunuzdan iri ve kilolu göstermesidir. Bu yüzden içinize ince parçalarla kombin yapmanız Moda Meleği' nin şiddetli tavsiyesidir !  Sıra geldiiiii ünlü isimler kürk yeleklerini nasıl kombinlemiş ?
Hiç yorum yok: