3 Aralık 2011 Cumartesi

Moda Meleği Sizi Özledi ♥


Bir süredir ameliyat, misafir, iş blaa blaa blaaa sürekli bir koşuşturmaca halindeyim. Ne takipçilerime özel bir kombin yapmaya fırsatım oldu ne de yeni burnumu size göstermek için fotoğraf çekilmeye:)
Biliyorum bir çok takipçim en çok yeni halimi heyecanla bekliyoooor.
Fotoğraf çekilmeye fırsat bile bulamayan ben istediğim kadar da sık post hazırlayamıyorum haliyle...
Ama siz sevgiliiii takipçilerim için güzel güzel fikirlerim aklımda uçuşmaktaaa :)
Bir kaç gün içerisinde moda düayeni konuğumla blogumda  keyifle okuyacağınız bir röportaj paylaşacağım. Şuan onun hazırlıkları içerisindeyimmm... Bunun yanı sıra  yine bir kaç gün içerisinde cici bir kombinle (yeni burnum ve saç rengimle)  karşınızda olacağım... :)
Sizleri seviyorummm, beni takip etmeye devammmm ♥

***Surgery, guests, business blaa blaa blaaa... A hurry continuous... I couldn't find the opportunity to combine fashion trends or to take the photo of my new nose I know most of my followers are waiting for my new look impatiantly. In this hurry i could not prepare posts as frequently as i want. But new good ideas are flying in my mind for my dear followers.
Within a few days i will have the pleasure to share an interview with a fashion expert JIn addition; i will be in front of you with a pretty fashion combination ( also with my new hair color and nose)
 I love all of you, continue to follow me! ♥

                                                      www.modamelegi.com & Mine Beşoğul

Hiç yorum yok: