26 Aralık 2011 Pazartesi

Koca kız oldum ( mu ) ? ♥

Annem, babam zamanın çok hızlı geçtiğini söylerdi de  inanmazdım onlara. Galiba gerçekten  öyle. Dün derken bugün oluyor, bugün derken yarın... Bir bakıyoruz günler, aylar hatta yıllar gelmiş geçmişşşşş..
Allah' ımmm şu hazırladığım doğum günü postuna da bakın stopp stoppp hemen susuyorum ve başa alıyorum. Bildiğiniz 50. yaş günümü kutluyormuşum gibi hi hiii.. :) 
 Her ne kadar  dün 24 yaşımı doldurmuş olsam da nasıl hissediyorsun diye sorarsanız hala küçük bir kız çocuğu :) ( Hele ki ablammm evlendikten sonra evin tek çocuğu kalınca pek bir kıymetli, şımarık oldum :) )
 Üzgünüm ablacığım ama evlendin, gittin ve şuan tek çocuk olmanın sefasını sürüyorummmm ... :p
Ama şöyle  bir gerçekte var ki galiba koca kız oldummm... Neyse önemli olan insanın kendini nasıl hissettiği değil midir .? ♥

Doğum günümü kutlayan, yanımda olan ve halaaa kutlamaya devam eden ( heralde 3 gün 3 gece doğum günü kutlayan tek insan benimdir :) ) tüm arkadaşlarıma, aileme,erkek arkadaşıma, doğum günümü kutlamak için mail atan pek bir sevdiğim takipçilerime, blaa blaa blaa... kısacası beni seven herkese çooooook teşekkür ediyorum.
                                      Hepinizle birlikte nice nice yıllaraaaa ! ♥
 

2 yorum:

Unknown dedi ki...

Yeni yaşın kutlu olsun. Zaman çabuk geçiyor kıymetini bilmek lazım :)

Moda Meleği dedi ki...

Çok saol tatlım. Evet aynen öyleee :)