12 Kasım 2011 Cumartesi

Moda Meleği' nin Ameliyat Macerası


Bir süredir ameliyat olacağım diye blogumda takipçilerime bahsediyordum. Heyecanla beklediğim 10 Kasım geldi bir de üzerinden neredeyse iki gün geçti. Ameliyatım burun estetiği olduğu için oldukça merak edilen bir ameliyattı. Nasıl geçecek, daha sonra beni bekleyen süreçte neler yaşanacak en çok benim olmak üzere herkesin merak ettiği sorulardı.

Bu yüzden bir süredir herkesin burun estetiği ameliyat maceralarını dinliyorum :) Çoğunluğun söylediği sakın olmaaaaaa, çekilecek acı değil, çok zorlu bir süreç seni bekliyor, yol yakınken geri dön, hatta dünyada ölümü tattım diyenler dahi oldu :))

Şimdi denemiş biri olarak bende bu konuda biraz bilmişlik taslayabilirim :))
Bugün ikinci günüm ve dayanılmayacak hiç bir ağrım olmadı. Evet fiziksel olarak tek kelimeyle korkunç gözüküyorum. Yüzüm, gözüm şiş, mor... Hatta ve hatta ziyarete gelen misafirlerimin bazıları yüzüme bakmaya dayanamıyor.. :) Nefes alamamak gerçekten çok kötü. Tamponlarımın çıkarılması için bildiğiniz şafak sayıyorum. Ama yine de ameliyat olduğum için pişman değilimmmm :)
Takipçilerimden onlarca mesaj aldım ameliyat süreci ile ilgili, ve bir çoğu fotoğraf paylaşmamı istedi. Görüntü gerçekten kabusssss. Bu yüzden  blogumda sadece uzaktan bana ait bir foto paylaşıyorum ilk günden. Kendi fotoğraflarım yerine bu sefer blogumda  dünya tatlısı arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayıp bir de bunun yanında getirdikleri güzellikleri paylaşacağım. 
Bu kadar güzel, içten, düşünceli arkadaşlar seçtiğim için kendimi bir kere daha tebrik ettimm ayrıcaa bunu da söylemeden geçemeyeceğim.. :)
 Canım arkadaşlarım gece, gündüz demeden yanıma koştular, hiç yalnız bırakmadılar beni... 

Başta başucumdan bir kere olsun ayrılmayan aileme, elimi bir kez olsun bırakmayan canım sevgilime, ve sürekli yanımda olan canım arkadaşlarımaa çokkkkkk teşekkür ediyorumm..
Hepiniziiii çok seviyorummmm♥
3 yorum:

Anonim dedi ki...

Çok geçmiş olsun.Bende 2 kere oldum.Umarım dilediğin güzel buruna kavuşursun:(

mine besogul dedi ki...

Teşekkür ederim cnm. Bende heyecanla yeni halimi bekliyorum :)

Aslihan Bayram dedi ki...

aa cok merak ettim nerde ameliyat oldun? memnunmusun simdi? umarim diledigin gibi olmustur :)