14 Temmuz 2011 Perşembe

Ne Bebek, Ne Etiler, Ne Nişantaşı Ne Varsa Eminönü' nde !

Biz bütün alışveriş merkezilerini gezip ama genelde elleri boş dönen 2 kız kardeşiz. Hangi mağazaya girseniz herşey aynı ki zaten dolabımızda hepsi mevcut olan parçalar...:) Biz de bu sabah ( her  zaman yaptığımız gibi ) sabahın erken saatinde ablamla düştük Eminönü yollarına.

Eminönü tam bir alışveriş cenneti. Hiç bir yerde bulamayacağınız ( bulsanız da avuç dolusu para vermek zorunda kalacağınız ) muhteşem takılar, tasarım aksesuarları.... hepsi Eminönün' de sudan ucuz. Düz bir tshirte bile buradan alacağınız malzemelerle özel tasarımcının elinden çıkmış havası vermek tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.
İki kız kardeş Eminönü sokaklarında kendimizi kaybettik, girip çıkmadığımız yer kalmadı. Eee hal böle olunca da hiç bir yerde bulamayacağınız tasarım, tek ürünlerin de sahibi biz oldukk :)  Ve deee günün sonunda 4 tl' ye kendimize muhteşem bir balık ekmek ziyafeti çektikk. Halaaa zehirlenmeyi bekliyor olsak da üzerinden , 3 saat geçti amaaa hala yaşıyoruzz :)) Ayrıca da çok çokk lezzetliydi .. Şimdi sizi Eminönü görselleriyle buluşturuyorum. Vakit kaybetmeden aradığınız herşeyi bulmak için istikamet Eminönü ! :)1 yorum:

Swift as Desire dedi ki...

geçen bende eminönünde bir poşet dolusu takıyı hiç tahmin edilemeyeck fiyata aldım:) çok güzel bir alışverişti:)